BEAUTY
WE MAKE IT POSSIBLE
DIVES MED to nowy wymiar wyrobów medycznych i kosmetycznych stworzony do walki o zdrową i piękną skórę. Innowacyjne składy, synergistyczne połączenia, wysoka kondensacja formuł oraz nowoczesne i zaawansowane technologie produkcji to świat DIVES MED, w którym Piękno i Młodość znów są MOŻLIWE…
Slider
PIONIERSKIE ROZWIĄZANIA
I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE.
NAJWIĘKSZE PORTFOLIO PRODUKTOWE BUDOWANE NA WIELOLETNICH DOŚWIADCZENIACH
ŚWIATOWY ZESPÓŁ
BADAWCZO - NAUKOWY
Slider
Najnowsze technologie produkcji i innowacyjne składy
„SAFE CORE”
- zabezpieczona patentem, innowacyjna technologia, pozwala na wydłużenie trwałości produktu i zwiększenie jego plastyczności. Zastosowanie wyłącznie długich łańcuchów o unikatowym, gęstym i uporządkowanym ułożeniu, gwarantuje wysoką stabilność i odporność na metabolizację.
Slider
Peelingi chemiczne
Szeroka paleta terapeutycznych koncentrtów kwasowych do niwelowania zaawansowanych problemów skórnych.
Slider
Modelowanie sylwetki nigdy nie było tak szybkie i skuteczne!
Innowacyjna paleta produktów do lipolizy i modelowania sylwetki skonstruowana przez światowych biotechnologów i farmaceutów w oparciu o wieloletnie badania i osiągniecia inżynierii biotechnologicznej. Najwyższą efektywność i szybkie efekty gwarantuje synergistyczna kondensacja najsilniejszych substancji lipolitycznych, drenujących i pojędrniających w rekordowo wysokich stężeniach. Zastosowanie zaawansowanych technologii produkcji, innowacyjny skład oraz wysoki profil bezpieczeństwa sprawiają, że nasze produkty stały się najczęściej wybieranymi produktami lipolitycznymi przez specjalistów na świecie.
Slider
DIVES MED to Certyfikowane produkty o sprawdzonej skuteczności
Slider
Slider